Hakkımızda

MURAT PLASTİK
 

Plastik sektörüne modern çamaşır mandalı ile giriş yapan Murat Plastik, geleneksel yönlemtemleri modern sistemlerle değiştirerek ürün portföyüne kattığı;
ülkemizin lokomotif sektörlerinden perde üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve sektörde yerli üreticinin söz hakkının olmasına katkı sağlamak adına bilinen ismiyle perde düğmesi sektörel ismiyle Perde ruleti üretimine başlamıştır..
Aynı sektörün ihyiyaçları doğrultusunda perde halkası ve magnetli Perde mandalı diger adıyla Perde kıskacı üretmeye başlamış, kısa sürede sektörün önde gelen üreticilerinden olmuştur.

Gelişen ihtiyaçları göz önüne alarak ülkemiz ekonomisine katkı sağlamak kalitesiz ithal ürünlerin verdiği memnuniyetsizliği bir nebze gidermek adına, her boy ve ölçekte Cam vantuzu üretimini ürün portföyüne almıştır.

Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda son tüketici ve toptancı iş ortaklarıyla istişareler neticesinde; Dekoratif fotoğraf çerçevesi üretimini ve bunun yanı sıra kısa zamanda yenilikleri hedefine alan Murat plastik mutfak gereçleri üretmeye başlamıştır... Halen OEM-Fason ve Kendi ürünlerini üreterek sanayimize katkı sağlamaya devam etmektedir, Kaliteli ürün, kaliteli hizmet sloganıyla şehir sanayisinin merkezlerinden Bayram paşadaki iş merkezinde faaliyetini sürdürmektedir.

Çalışma Prensibimiz

1

Uzun süreli ticari ilişkilerimizi dostluk seviyesine taşımak ve müşterilerimizle samimiyet ve dürüstlük üzerüne ticari ilişkiler geliştirmek, bu anlamda vadeli ve vadesiz işlerimiz karşılıklı memnuniyeti sağlamak ana ticari prensiplerimizdendir.

2
Yoğun iş trafiği içinde tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını asgari zamanda karşılamak azami memnuniyeti sağlamak adına her müşterimizin ürününü talep ettiği zamana göre takvimlendirmekteyiz, teslim edemeyeceğimiz işleri nezaketle red ediyoruz.
3

Sektörde üretimi ve faaliyeti bulunmayan ancak Plastik ürünlere ihtiyaç duyan gerek toptancı gerekse farklı sektördeki müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda FASON PLASİK ürünleri gerek kalıp aşamasında üretime gereksek direk üretime kadar sağlamaktayız

4

OEM ürünlerimizle müşterilerimize kalitemizi kendi markaları altında sunmaları için destek vermekteyiz kalitemizi tehcih eden müşiterilerimizi önemsiyor ihtiyaçlarına cevap vermek için sürekli ürün portföyümüzü yeniliyoruz.

5

ODM orijinal dizay imalatlarımızla müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktayız. Perde ruleti,cam vantuzu,herde mandalı,perde halkası,supla,mandal,ayakkabı tokası,ürün saklama kutusu,şekerlik ve daha bir çok tip ve model orjinal tasarımımız olan ürünler.

6

Ürünlerimizin endüstiyel ve iktarla üretilme mecburiyeti dolayısıyla son tüketici müşteri grubumuz olamıyor, ancak toptancı müşterilerimizin baz fiyatlarımızla rekabet edilebilir ve uygun fiyatlarda ürünleri son tüketiciye ulaştırması için belirlediğimiz fiyat politikamızla ürünlerimizi satmaktayız.